zbcpto

Підсумки чемпіонату престижу робітничих професій «Молоді професіонали»

 

      Відео 

      9 червня 2021 року в Державному навчальному закладі «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» відбувся ІІ етап (практичний) Чемпіонату престижності робітничих професій «Молоді професіонали» з п’яти компетенцій:

  • «Електрогазозварник»;
  • «Кухар»;
  • «Штукатур»;
  • «Маляр»;
  • «Лицювальник-плиточник».

      Для проведення Чемпіонату було підготовлено робочі місця на п’яти локаціях згідно з професійними компетенціями, де 33 учасника виконуючи практичні завдання, змагалися за право бути кращими.

          Оцінювали якість практичних завдань компетентне журі на чолі з провідними фахівцями підприємств – замовників робітничих кадрів: головний зварник ПрАТ «Укрграфіт» Беловоденко Володимир Миколайович, директор ТОВ «Радар ЛТД»  Лавріченко Тетяна Сергіївна, електрогазозварника 6-го розряду цеху ремонту обладнання АТ «Запорізький завод феросплавів» Красицький Ігор Васильович. Такождо складу журі Чемпіонату престижності робітничих професій «Молоді професіонали» увійшли компетентні експерти за обраним фахом, випускники ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти»: приватний підприємець Богомолов Пилип, студент Запорізького національного технічного університету, бренд-шеф ПП КИМ ОО кафе «ТОФУ» Баклажова Анастасія.

 

       Під час виконання практичного завдання конкурсанти показали високий рівень оволодіння професійними знаннями, уміннями та навичками.

     

 

      По закінченню ІІ етапу (практичного) Чемпіонату престижності робітничих професій «Молоді професіонали»учасники  отримали дипломи, а переможці були  нагороджені грамотами та грошовими сертифікатами.

 

Переможці

ІІ етапуЧемпіонату престижності робітничих професій «Молоді професіонали»

ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти»

з компетенції «Welding» –

7212 «Електрогазозварник»

Місце

ПІБ

Курс

№ групи

1

Сенічев Богдан Олександрович

ІІІ

5.18

2

Гавриков Сергій Анатолійович

ІІІ

5.18

3

Гірняк Даніїл Євгенович

ІІІ

5.18

з компетенції «Culinari art» –

5122 «Кухар»

Місце

ПІБ

Курс

№ групи

1

Зосименко Ян Олександрович

І

19.20

2

Головненко Богдана Романівна

І

19.20

3

Спожакін Данііл Миколайович

І

19.20

з компетенції «Construction technologys» –

7133 «Штукатур»

Місце

ПІБ

Курс

№ групи

1

Марчинко Валентина Андріївна

ІІ

10.19

2

Ємельяненко Анастасія Сергіївна

ІІ

13.19

3

Гонза Віталій Геннадійович

ІІ

13.19

 з компетенції «Construction technologys» –

7141 «Маляр»

Місце

ПІБ

Курс

№ групи

1

Білогорська Катерина Сергіївна

ІІ

13.19

2

Білик Софія Сергіївна

ІІ

13.19

3

Філатова Світлана Геннадіївна

ІІ

13.19

з компетенції «Construction technologys» –

7132 «Лицювальник - плиточник»

Місце

ПІБ

Курс

№ групи

1

Бурикін Антон Геннадійович

ІІ

13.19

2

Самуляк Сніжана Рамізовна

ІІ

13.19

3 Крівцов Данило Максимович ІІ 13.19