zbcpto

sunnyleonesexvideo

Фестиваль педагогічних ідей «Навчився сам – навчи іншого»

         13 червня 2019 року методист Євдощенко Н.П. запросила колег на фестиваль педагогічних ідей «Навчився сам – навчи іншого».

        Це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від  колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

  

         Поділились ідеями педагоги центру.

         Іващенко Світлана Георгіївна, викладач предметів професійного циклу, яка представила розробку з використанням хмарних технологій та сервісів Google – Клас, форма, спільні документи та презентації, використання матеріалів освітніх порталів.

          Тюріна Тетяна Миколаївна, викладач української мови та літератури, представила свій досвід  роботи з обдарованими учнями, учасниками обласних конкурсів.

         Тетяна Миколаївна розповіла про нестандартні способи подання поетичних творів, які пробуджують у учнів творчість та уяву.

         Вона звернула увагу на необхідність знайомства з сучасною українською літературою на прикладі запорізьких поетів, проведення тематичних уроків, творчих зустрічей на прикладі з запорізькою поетесою Оленою Ольшанською.

  

       Зазеріна Тетяна Василівна, викладач математики, присвятила свій виступ коучингу. В майбутньому вчитель буде виступати в ролі тренера, помічника, не того хто вчить, а того хто допомагає вчитися. Це новий ефективний стиль викладання. Коуч- це успішна людина, яка володіє системними знаннями для того, щоб допомагати колезі, учню в досягненні будь-якої реальної мети.

ТРИ ВМІННЯ КОУЧА:

  • Вміння слухати                           
  • Вміння спостерігати
  • Вміння задавати ефективні питання

 

        Неткал Ольга Харитонівна, керівник фізичної культури. Тема виступу Ольги Харитонівни присвячена питанням фізичного та психологічного здоров’я учнів, а саме оздоровчим методикам.

        Вона представила методики покращання пам’яті та роботи мозку. Всі присутні не тільки подивилися презентацію та відео, але й прийняли активну участь виконуючи вправи.

 

        Мищенко Олена Володимирівна, викладач предметів професійного циклу присвятила свій виступ проблемі формування у учнів самостійного креативного мислення.

       Олена Володимирівна є автором спеціальних вправ та завдань, які потребують від учнів нестандартного сприйняття матеріалу та мислення. При цьому дуже важливо заохочувати учнів, навіть коли їх ідеї неправильні. В кожному потрібно розгледіти особливість, нестандартність, та розвивати це. Тільки так ми виховаємо справжнього громадянина із свідомою громадянською позицією, професіонала та гідну людину.

       Захід пройшов в дружній творчій атмосфері. Всі ідеї сподобалися і будуть використовуватися як досвід.

                                                       Євдощенко Н.П.,  методист   ДНЗ "Запорізький будівельний центр ПТО"