zbcpto

sunnyleonesexvideo

МЕТОДИЧНИЙ ТУРНІР «І ТВОРЧІСТЬ, І ПРАЦЯ, І УСПІХ»

      Педагогіка є  складною  формою людської  діяльності. Неможливо педагога навчити педагогіці раз і на все життя.

Педагог це професіонал, який вчиться на протягом всього життя!!!

      Шостого червня 2019 року педагоги ДНЗ "Запорізький будівельний центр ПТО" спробували себе в ролі учнів в ході методичного турніру «І ТВОРЧІСТЬ, І ПРАЦЯ, І УСПІХ».

       Підготувала турнір методист Євдощенко Ніна Петрівна, яка зробила його наглядним, змістовним та цікавим.      

      Турнір включав в себе сім конкурсів - привітання команд, "Методична розминка", "Художник - педагог", реклама навчального закладу, "Педагог - поет", "Креативна творчість на уроці" та "Подарунок жестом". Конкурси дали змогу проявити творчий потенціал викладачів та майстрів виробничого навчання , показати глибокі знання дидактики, методики виховання та педагогічної психології.

   

    

     Змагалися дві команди: «Наставники» та «Іскорки», між якими розгорілася напружена боротьба. Всі учасники приймали активну участь в конкурсах, пропонували свої, іноді досить нестандартні, рішення. 

  

     Оцінювало турнір шановне журі: Голова журі –в.о.директора С.В. Фоміч,  заступник директора   Є.В. Петренко, старший майстер З.Б.  Шаповалова, практичний психолог К. А. Музичева.

  

     Всі учасники отримали  позитивні емоції, поспілкувалися, почули один одного та обговорили питання педагогіки. Активність та завзятість молодих педагогів поєднувалася з досвідом та мудрістю досвідчених колег. Журі досить важко було визначити переможця – рахунок по балах був рівний. За рішенням журю було призначено додатковий батл, але і він не визначив переможця. Змагання завершилися перемогою обох команд!!!