zbcpto

sunnyleonesexvideo

Спартакіада працівників ПТНЗ Запорізької області.

Новий рік працівники професійно-технічних навчальних закладів розпочали спортивними змаганнями, які проходять щороку на зимових канікулах. 5-6 січня 2016 року на базі Запорізького будівельного центру відбулися змагання з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу.

На відкритті спортивного заходу були присутні почесні гості: директор департаменту освіти і науки Озерова Т.Я., директор науково-методичного центру Паржницький В.А., спеціаліст відділу позашкільної освіти, інтернатних закладів та фінансового забезпечення Прийменко Г.В.,  директори професійно – технічних  навчальних закладів. Вони відзначили своєчасність  та необхідність таких заходів.

Розігралися декілька комплектів нагород. Переможці отримали кубки та грамоти за призові місця.

Для участі у змаганнях приїхали збірні команди учбових закладів Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Василівки, Веселого, Вільнянська, Дніпрорудного. Близько 200 спортсменів різного віку боролися за право називатися кращими спортсменами ПТНЗ 2016 року.

7 команд змагалися за звання кращої волейбольної команди.В запеклій боротьбі перше місце виборола команда «Моторобудівник».

В першості ПТНЗ з шахів 1 місце виборов старший майстер ДНЗ «Запорізький БЦ  ПТО» Балабуха Г.В.

Змагання з дартсу привернули увагу 78 учасників. Серед чоловіків 1 місце зайняв викладач фізичної культури ДНЗ «Запорізький БЦ  ПТО» Попель О.А.

Запекла боротьба в змаганнях з настільного тенісу розтяглася на декілька годин.

1 місце виборов працівник ДНЗ «Запорізький БЦ  ПТО» Міхєєв В.А.

Всі учасники змагань отримали задоволення від участі в спартакіади, зустрілися з колегами, друзями  та суперниками.

Керівник фізичного виховання Неткал О.Х.