zbcpto

Командні змагання з лазертагу «Гарт хоробрих» 28 травня 2019 року

             На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

            На виконання Указу Президента України № 580/2015 від 13.10.2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки» комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради кожен рік проводяться командні змагання з лазертагу «Гарт хоробрих» для студентської молоді, на честь 101 річниці визначних перемог Армії Української Народної Республіки на чолі з Петром Болбочаном.

           Збірна команда ДНЗ «Заорізький БЦ ПТО» прийняла активну участь в цих змаганнях. В команду увійшли представники різних спеціальностей: Бодюл Євген, Роман Максим, Цуркан Костя - група 3.18 монтажник санітарно-технічного устаткування, Грибоводов Роман - група 5.18 електрозварник, Васюк Нікіта, Просвіркін Данило, Демешко Родіон, Лозенко Данііл - група 4.17 електрозварник.

 

            Основною метою командних змагань з лазертагу «Гарт хоробрих» є виховання патріотичних переконань у молоді призивного віку, підготовка до військової служби та залучення молоді до оборонно-масової та військово-спортивної роботи. Крім цього, конкурс надає можливість підліткам та молоді випробувати силу духу, фізичний гарт, сформувати стійкі патріотичні переконання та почуття гідності, мужності, та стійкості.

 

            Учасники конкурсу - це молодь призивного віку - від 18 до 27 років. Базою для його проведення є приміщення арсеналу «Арена» (вул. Седова, 36). Заняття з юнаками проводили волонтери «Юнацького корпусу» підрозділу спеціального призначення Національної гвардії України полку «Азов».

        

             Самі змагання проводяться в кілька етапів та традиційно передбачають: заняття з історії України, неповне розбирання та збирання автомата АКС-74, надання першої до медичної допомоги в умовах «бойових дій», змагання зі стрільби АКС-74 в мультімедійному тирі, заняття з тактичної підготовки на яких допризовники засвоїли основи тактики малих груп, індивідуальної та колективної вогневої підготовки.

  

             Незважаючи на результати, у цих змаганнях не може бути переможених, бо вже сама участь у ньому є перемогою над байдужістю, свідченням готовності вчитися захищати Батьківщину.